Recomandare de un medic pneumolog bun in Bucuresti?

Cancer plamani

Postata de LuminitaG cu 3 luni in urma.

Buna ziua,,va rog,am nevoie de un medic bun pneumolog,empatic cu batranii, in Bucuresti,sau Pitesti,cu bilet trimitere ptr un pensionar de 82 ani cu grave probleme plamani,Multumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia dumneavoastra specifica si sa urmati recomandarile acestuia.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/pneumologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Cancer/optiuni-terapeutice-in-cancerul-pulmonar_5832
sfatulmedicului.ro/Cancer/indicatiile-imunoterapiei-in-cancerul-pulmonar_16988

LuminitaG

acum 3 luni

Multumesc ptr raspuns,,ptr tatal meu de 82 caut un medic bun,,tatal meu are emfizem pulmonar,BPOC,astm bronsic,,vreau si parerea altui medic,nu toti medicii sunt medici.Va rog,multumesc