Cancer pulmonar ?

Cancer plamani

Postata de Utilizator11563615017 cu 4 ani in urma.

Buna ziua.....a-și avea o întreabare....o raza făcută la plămâni având chelie și telefonul in buzunar ....ar putea afecta rezultatul ?
Mulțumesc .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Investigatii/radiografia-pulmonara-cand-este-recomandata-si-de-cei_16986