Ma balonez foarte usor. De ce?

Cancer la stomac

Postata de Utilizator21581094623 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o problema... atunci cand ies in public sa zic asa, dupa ceva timp incep sa ma balonez. Beau bauturi carbogazoase, mananc prajeli si alte chestii (stiu ca asta ar fi una din probleme), dar... prin flatuatie scap foarte usor... si, evident, nu pot face asta in public... Exista vreo metoda sa scap de treaba asta? Si daca nu mananc, beau lichide carbogazoase, tot mi se intampla asta (in public)... Sunt o persoana timida.. (NU ESTE CANCER LA STOMAC, DOAR CA NU STIU UNDE SA PLASEZ ACEASTA INTREBARE)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/balonarea-un-simptom-care-nu-trebuie-ignorat-iata-ce-boli-grave-poate-as_15367