Buna ziua,am urmat tratament cu -SUNVERT 3 luni +analize PSA,FREE PSA,lunar,

Cancer de prostata

Postata de MembruDesktop1565949490 cu 4 ani in urma.

ultimile valori sunt :PSA 2,167 si FREE PSA o,963.Analizele au fost facute la Medlife in Galati,intreband medicul daca am cancer de prostata mi-a raspuns :deocamdata nu se pune problema:As vrea sa -mi raspunda cineva daca am s-au nu cancer

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua. Medicul este in masura sa va ofere un raspuns adecvat intrebarii dvs.