Catre ce medic sa ma indrept sau ce investigatii sa efectuez,Durere langa zona anusului insotita de mancarime interna ?

Cancer de colon

Postata de Cristina C cu un an in urma.

Am nevoie de un sfat , catre ce medic sa ma indrept ptr problema mea? De 6 luni de zile in partea dreapta langa anus sub piele mi sa format un canal ( o adancitura) Care la atingere este dureroasa si in interiorul anusului am mancarimi nu sangerez, nu am scurgeri, am efectuat tomograf CT nu sau vazur hemoroizi, nu fisuri anale nu abces, analize de sange nenumarate, scan de pelvis la fel negative, mentionez toate in Anglia, inca nu am un diagnostic si nu stiu catre ce medic sa ma indrept in Romania Gastroenterolog, protocol, dermatolog, medic generalist va rog indrumatima.

Raspunsuri (2)

Madalina

acum un an

Buna seara.
Ar trebui sa mergeți la un proctolog.

Cristina C

acum un an

Multumesc frumos.