Pot lua Forcapil daca am 16 ani?

Caderea parului

Postata de MembruMobileAppcolbangheorghe cu 6 ani in urma.

Buna ziua!Am 16 ani si de 1 an a inceput parul sa imi cada.Am auzit ca vitaminele Forcapil sunt bune...pot sa le iau daca am 16 ani?Multumesc mult!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-parului/alopecia-caderea-parului-chelia-sau-calvitia_1378