Forcapil

Caderea parului

Postata de MembruMobileApp150330210428228 cu 6 ani in urma.

Bună ! Imi cade parul foarte mult si mi-a recomandat cineva Forcapil. As vrea sa stiu daca ma ingras dupa ce urmez tratamentul. Multumesc!

Raspunsuri (3)

DR AGATHA VASAI

acum 6 ani

Caderea parului poate avea diverse cauze. Nu este indicat sa utilizati suplimente sau medicamente fara un consult medical. Cresterea secundara in greutate este posibila, dar pot exista si alte situatii: tratamentul sa aiba si alte reactii secundare sau sa fie total ineficient. Nu uitati ca tratamentele medicale sunt individualizate si adaptate la nevoile fiecarei persoane in parte!

Anne

acum 2 luni

Eu am folosit forcapil acum mai bine de 5 ani.Tratamentul se face 3 luni fara intrerupere si garantez rezultate foarte bune.Acum m am gandit sa l incerc iar ,deoarece eu vreau pentru stimularea cresterii parului.Nu te ingrasa ,nu influenteaza negativ cu absolut nimic si parerea mea este ca Forcapil este unul din cele mai bune tratamente pentru par .Plus ca il refaci din interior ,ceea ce conteaza foarte mult.

Bianca

acum 2 luni

Si eu am cumpărat de ceva timp pastilele dar nu am început încă sa le iau. Pe cutie scrie ca trebuie luate dimineața după ce mănânc dar programul nu prea imi permite sa mănânc dimineața.. as putea sa le iau si seara? Am inteles ca trebuie neaparat după ce mănânci..