Cum pot scapa de căderea parului?

Caderea parului

Postata de Helga C cu un an in urma.

Cum pot scapa de căderea parului . Îmi cade foarte tare mai ales când îl spal. Mi-a căzut foarte mult doar jumate îl mai am din ce am avut, era foarte des și acum e foarte subțire..........

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hormonii-si-tulburarile-endocrine/legatura-dintre-glanda-tiroida-si-caderea-parului_16406