Contraindicațiile forcapilului?

Caderea parului

Postata de Utilizator11587051867 cu 4 ani in urma.

Buna ziua știind ca forcapil este un stimulator al creșterii parului , eu având 20 de ani am început sa il iau , pe lângă faptul dat am probleme cu tahicardia și uneori atacuri de panica , știind ca atacurile mele pot fi provocate de unele subst/ produse excitante și stimulatori (integratori) , as dori sa știu dacă forcapilul ar putea fi un factor de risc de a-mi reporni tahicardia sau atacurile , va mulțumesc !

Raspunsuri (1)

Utilizator11613851241

acum 3 ani

Mie mi a intarziat menstruatia 10 zile, inca nu imi vine. Nu am probleme cu asta si nici nu sunt insarcinata. Plus mi au aparut f multe cosuri. Sunt multe fete care posteaza despre asta pe grupul de facebook si li se sterge postarea.