Buna?

Bronsita

Postata de Cristina P. cu un an in urma.

băiețelul meu în vârstă de 1 an ș 8 luni a făcut bronsita obstructiva a 2a oara în mai puțin de jumătate de an.prima sa vindecat repede.insa acum este deja a 2a zi când facem aerosoli dar orice vreau sai dau sa manance nu vrea scoate tot afara.in rest bea apa si f putin alaptat.credeti ca ar trebui sa merg la spital,ii face vreo perfuzie orice doar ca nu pot sa il vad asa slabit si fara vlagă?p

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bronsite/bronsita-acuta_500