UUmflatura in partea dreapta ?

Boli vezica biliara

Postata de MembruMobileAppDiaconualexandru54 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am 24 de ani si de ceva timp mi-a aparut o umflatura in partea dreapta asociata cu un disconfort si cateodata intepeturi. Aceasta umflatura apare si dispare . am fost la medic cu o problema a stomacului si mia spus ca am bila lenesa si mi-a dat bilicol si nexium pentru stomac. As dori sa stiu ce este cu aceasta umflatura va multumesc.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/primul-ajutor-in-dureri-abdominale_13719

Utilizator11624823103

acum 2 ani

Aceiasi problema o am si eu .... si as vrea sa aflu si eu in raspuns cu ce ar putea fi