De ce mă doare foarte rău sub coaste?

Boli vezica biliara

Postata de Utilizator11542133922 cu 5 ani in urma.

De vreo 3 ore mă cam doare rău sub coaste , gen unde e linia sanilor . Simt niște înțepături groaznice , și când mă mișc, mă doare mult mai tare . Precizez că dimineață am jucat handball la ora de sport și mă înțepa în partea stângă în zona inimii , iar acum mă înțeapă în ambele părți în același timp ( și în partea dreaptă, și în partea stângă)

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/nevralgia-intercostala_10722