Ce ar putea fi?

Boli vezica biliara Vezica hiperactiva

Postata de Utilizator11530347543 cu 5 ani in urma.

De ceva timp, am un disconfort in partea stânga a abdomenului inferior care apare din când in când. Dacă stau pe un scaun, am un disconfort in partea stânga inferioară a spatelui, iar când ma întind pe spate in pat, vezica se simte ca și cum s-ar contracta maxim pentru câteva minute. Tot stand întins, simt și un mic disconfort la testicul stâng. Am in plan sa merg la un consult dar deocamdată sunt plecat și vreau măcar sa înțeleg ce se întâmpla.

Raspunsuri (2)

Utilizator11530347543

acum 5 ani

De asemenea, tot de când au început aceste disconforturi sa le zic asa, flatulentele sunt mai dese, iar stomacul se simte puțin balonat.

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/despre-balonare-eructatii-si-flatulenta_6014