ce trebuie sa fac daca imi omortesc membrele superioare si urechia dreapta?

Boli tiroidiene

Postata de Utilizator21644223586 cu 2 ani in urma.

buna ziua
imi amotesc pe rand mainile si urechia dreapta ,Am facut mai multa investigatii si analize (inima , plamani, tiroida ,) si nu au fost observate probleme.Mentionez ca sunt operata de mai multi ani de colecist, Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diverse/cauzele-amortelilor-de-la-nivelul-bratelor_9043