Care ar putea fi cauzele migrenelor constante?

Boli tiroidiene

Postata de Utilizator11604088395 cu 3 ani in urma.

Buna seara! In urma cu 1 luna mi-am facut analizele de tiroida (ft3, ft4, tsh si atpo) precum si multe alte analize uzuale. Cele care nu au iesit bine sunt Tgo-valoare 13, Trigliceride-val 43, Colesterol-val 205, Calciu ionic seric-3,92 si Atpo- val <10.0. Doctorul de familie zice ca analizele sunt bune....Problema este ca am migrene in mod constant, dereglari de menstruatie, ma simt mereu obosita (chiar daca ma odihnesc suficient), ma simt mereu stresata si sunt deseori irascibila.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/cum-putem-trata-cu-succes-migrenele_16738