Wheezing pulmonar

Boli respiratorii

Postata de Spornic96 cu 10 ani in urma.

Buna seara , in urma cu o saptamana am avut o raceala , nu a fost una tocmai grava , am avut febra 1 singura zi , am luat antibiotic , acum ma simt bine insa am o problema , in momentul in care fac miscare se aude un wheezing din zona spatelui , nu stiu sigur daca este de la plamani insa asa cred , se aude numai in momentul inspiratiei si cateodata imi creeaza tuse , ce credeti ca poate fi ? Am fost la spital la urgente insa , datorita faptului ca nu am mers in acel moment nu se auzea wheezing-ul , insa dupa ce fac putina miscare se aude , ma voi duce si la TBC , poate voi face si o radiografie , desi am facut una acum 1 luna datorita faptului ca aveam o nevoie de aer creeata de faptul ca am si o rinita alergica , insa in acel moment nu stiam ce este si am fost tot la pneumologie.

Raspunsuri (1)

flavia

acum 10 ani

pentru rinita alergica incearca tratamentul cu nuca neagra, pelin si cuisoare.