vrem datele unei clinici din strainate!!!

Boli respiratorii Pneumonie nosocomiala

Postata de dulgheru3 cu 15 ani in urma.

O papusa de fetita, de 6 luni, sufera de encefalopatie hipoxic-ischemica ... aceasta a dus la insuficienta respiratorie (asistata ventilator) provocata de o pneumonie nosocomiala. Doctorii au pus mai multe diagnostice...Daca stiti o clinica din strainate cu care am putea vb si care ne-ar putea ajuta va rog sa ne trimiteti datele lor de contact.

Raspunsuri (4)

Dorina6899908

acum 15 ani

Cu tot respectul si consideratia,apelati in alta parte pt. acesta informatie.Pe acest forum nu veti gasi ce cautati ci doar o mare manip**are a oamenilor de buna credinta.

Dorina6899908

acum 15 ani

Dragilor!!!!sunt impresionata de perseverenta cu care ma urmariti....dar vedeti ca va scapat totusi ceva...Iar pentru d-tra doamna care ati apelat cu buna credinta la acest forum,inca odata ,daca nu mi-ai citit mesajul ca s-ar putea sa fi fost sters intre timp, va repet sa apelati in alta parte pt. informatii.

Dorina6899908

acum 15 ani

Luptati din greu pt. a va mentine falsitatea.

hci

acum 15 ani

va rog sa va duceti la un spital-maternitate din Bucuresti. O sa va ajute ei.