Vitaminele

Boli respiratorii

Postata de liliana07 cu 11 ani in urma.

Buna dimineata!
Mama mea a fost operata la unul din plamani ( 3 noduli benigni), la o luna de la operatie se simte destul de rau. Mai are dureri si este foarte slabita. Un surplus de vitamine ar putea ajuta sa ii fie mai bine ? ( A fost in spital de 3 ori inainte de operatie si o data dupa operatie, de fiecare data i s-au facut analize. Ultima data i-a fost luat 8 flacoane de sange.)
Mutumesc anticipat?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, puteti administra suplimentar vitamine, atata vreme cat nu intrerupe tratamentul de baza.