Utilizarea corecta a spray-urilor

Boli respiratorii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

si baietelul meu face pufuri cu un spray dar printr-un baby -haler oridecateori tuseste ii administrez cate 2 pufuri dim si seara si se mai linisteste .dar intrebarea mea ar fi daca las duce la salina iar trece astmul?este foarte mic are 3 ani si are astm de 1 an .astmul nostru se manifesta doar prin tuse dar tuse nu gluma si mai luam si singulair pastilute.multumesc celor care citesc mes meu si astept un rasp la adresa [email protected]

Raspunsuri (2)

robert9100192

acum 15 ani

imi pare rau sati spun astmul nu trece se amelioreaza salina ar putea preveni infectiilerespiratorii care agraveaza astmul voi nu faceti tratament de fond?

EMANUEL111258

acum 15 ani

ce pufuri adm de cate ori tuseste pufurile se dau regulat consulta un pnuemolog pediatru