umflatura in capul pieptului

Boli respiratorii

Postata de lupuionut cu 11 ani in urma.

buna ziua .am o umflatura dureroasa la atingere in capul pieptului care radiaza mai mult in partea stanga spre inima.ma deranjeaza continuu iar medicii de aici [din irlanda] numa nu i dau de capat.nu stiu ce sa fac.multumesc

Raspunsuri (3)

ionel

acum 10 ani

am o umflatura in cosul pieptului .....la ce specialist sa ma prezint pentru diagnosticare ....se poate observa la ecografie sau radiografie?

elena

acum 7 ani

Buna ziua am si eu o intrebare mi-a aparut ceva in cap pe sub pielea capului nu stiu ce este dar este tare este de marimea a unui simbure de gutuie

elena

acum 7 ani

As vrea daca se pote sa ma ajutati cu un sfat ceva nu am fost la doctor eu cred k mi-a iesit pe baza de stres am avut niste dureri groaznice de cap dar de cind mi-a aparut acel nodul mi-au disparut durerile de cap sau nu stiu cum sa ii zic astept un raspuns Elena