tusea

Boli respiratorii

Postata de Gabriel17188510 cu 13 ani in urma.

buna ! am si eu o fetita de 2 ani si 4 luni si de o luna si jumatate imi tuseste mereu,iam facut tratament cu siropuri de tusa dar nu cu antibiotice deoarece nu mia facut febra,iam facut si aerosol dar s-a remediat putin tusea si a imnceput inapoi si e asa parca tusa ragusita putin asa zisa "tuse magareasca".Va rog sa-mi spuneti ce sai mai dau sai treaca?
Va multumesc Gabi ,astept raspuns.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Medicul pediatru ce spune?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Carpe Diem

acum 13 ani

Sirop de pin si/sau macese indulcit cu miere naturala, se gasesc la plafar sau pot fi facute in casa.

Ionel67133929

acum 13 ani

Homeopaticele nu sunt pentru tratamente, sunt niste chestii facute din plante ce nu au nici un efect ci se bazeaza pe autosugestie.Sunt tata a 2 copii perfect sanatosi doar cu prescriptiile medicilor si nu leacuri babesti ce nu au nici un efect.