Tuse?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11601477418 cu 3 ani in urma.

Bună seara!De 6 zile iau bromhexin și elimin foarte multa sputa e normal?Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea-persistenta-ce-afectiuni-indica-si-cum-se-trateazai_17360