tuberculoza pleurala

Boli respiratorii

Postata de pilly_47 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,fratele meu(are 21 de ani)a fost diagnosticat in urma cu 2 saptamani cu tuberculoza pleurala,a fost operat si urmeaza sa faca tratamentul cu pastile.Are voie sa mearga la mare?Va multumesc pentru timpul acordat.

Raspunsuri (1)

ENDOKLINIK

acum 13 ani

da chiar ii face bine aerul dar sa evite sa stea mult la soare ( doar dimineata 7-11)