TTuse seaca, gat iritat si senzatia ca nu inspir suficient aer ?

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp304893 cu 6 ani in urma.

Buna seara

Am si eu o problema care a aparut acum 2 saptamani , dupa o mica raceala cu durere de gat a urmat aceasta tuse seaca (Nu este frecventa, apare cu predominatie seara) atunci gatul devine iritat si apare senzatia de a nu inspira suficient aer. V-as fi extrem de recunoscatoare daca mi-ati da un sfat.
Multumesc mult

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea_7787

MembruMobileApp304893

acum 6 ani

Buna Ziua

Va multumesc foarte mult pentru raspuns , voi merge la un control si sper sa nu fie vesti rele