Transpiratie nocturna ?

Boli respiratorii Pneumonie de aspiratie Astm Berilioza Bronsiectazie Bronsita Profilaxia bronhospasmului Boala bronhospastice Boala pulmonara obstructiva cronica Tuse Crup Dispnee Sughit Sindromul hipereozinofilic Lymphangioleiomyomatosis LAM Ventilatie mecanica Blocarea mucoasa in plamanilor Congestie nazala Revarsat pleural Infectie pleuropulmonara Fibroza pulmonara Hipertensiunea pulmonara Insuficienta pulmonara Insuficienta respiratorie Rinita Infectie respiratorie
+23
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1508756295 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, in urma unei raceli puternice (bronista) am ramas cu o transpiratie abundenta in fiecare noapte care nu imi da pace si ziua daca fac cel mai mic efort mentionez ca au trecut mai 2 -3 saptamani de cand am luat antibiotic in prezent numai tusesc nu am alte simptome decat transpiratia care ma deranjeaza , ce poate fi si ce imi sugerati sa fac ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Transpiratia/transpiratia-nocturna-semnificatii-posibile_7305

Sailer Sorin

acum 4 luni

Buna ziua, am si eu aceasta problema. Ati gasit o rezolvare ? Cum mai sunteti ?