spasmofilie

Boli respiratorii

Postata de theo64533 cu 12 ani in urma.

buna ziua...am niste simptome ciudate de o saptamana si ceva: imi creste pulsul inimii ... ametesc vad in ceata , ma simt sfarsita...pe punctul de a lesina...inca nu mi-am pierdut cunostinta... am fost internata la urgente sectia pediatrie si mi-au iesit perfect analizele ....mi-am facut chiar si cardiograma si tomograd si totu e ok...sa fi gresit analizele astia si sa am o cadere mare de calciu?ca sunt ingrozita...
\

Raspunsuri (1)

Analize perfecte

acum 12 ani

Analize perfecte pacientul aproape mort. Cunoastem. E timpul sa mergi la un medic homeopat deoarece medicina nu te poate ajuta chiar daca ti-ar depista la analize ceva.
Cumpara remediul homeopat Calcarea carbonica CH9 si Magnesium phoshoricum CH7 de la o farmacie homeopata si p***azilnic din fiecare cate o granula - impartite de-a lungul zilei si te va ajuta la calciu si magneziu care sunt legate unul de altul. Nu lua pastile cu calciu asa cum fac toti (in mod inutil ca nu-i ajuta) caci acela nu e deloc asimilabil (mai bine manaci var de pe perete) si te intoxica agrac***a problema legata de calciu. Si cu atat mai putin vitamina D sau vigantol. Si mananca migdale dulci, tarate gatite si faina de mei de la plafar in suc sau iaurt pt. siliciu si magneziu organic.
Iar lactatele trebuie reduse.