senzatie de sufocare

Boli respiratorii

Postata de ruxandraelena cu 10 ani in urma.

buna, am mai postat aici niste intrebari ,si v,am descris atacurile de panica si mi;ati spus sa consult un psiholog , dar ar mai fi o intrebare ... acum de 2 3 zile am numai senzatii de sufocare .. si nu stiu de la ce sunt ori , tot de la atacurile de panica ori sa am altceva? gen astm sau polipi sau ceva la plamani ? :-? dv ce spune.ti ? are legatura ca de 2 luni aproape nu mai mananc din cauza tiroidei sau? am un muschi de la gat cel drept mai in fata decat celalalt si cand mananc am senzatia ca.mi ramane in gat si ma panichez .. dar plb mea este cu respiratia dv ce spune.ti ?

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 8 ani

bună .sincer sufăr de aceiași problema .îs de la atacuri sau de la frica .am stat zile în spital crezând caș bolnava dar de fapt e psihic .e foarte greu ....pentru mine vita devine din ce în ce mai imposibila