Secretie in gat

Boli respiratorii

Postata de mihaitaioan cu 11 ani in urma.

buna,
Am si eu o problema; am avut o raceala acuma 1 sapt (poate chiar bronsita) am tratat cu Zynat si de atunci am in gat o secretie abundenta care ma deranjeaza. Secretia arata ca o spuma si o simt permanent in gat. Am luat destul de multe antibiotice in ultima vreme si am si tratament pe Astm Bronsic Spirokast si Asmanex.
Va rog ajutati-ma . Multumesc

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Este recomandat un consult la un medic ORL dar si la medicul care v-a stabilit diagnosticul de astm.