Scuip sange

Boli respiratorii

Postata de OmuNegru cu 10 ani in urma.

Stiu ca s-a mai discutat de nenumarate ori despre chestia asta dar:

De ieri am inceput sa scuip putin sange. Eu ac***a mania sa scuip des, mai strang flegma si din gat ( cum fac unele persoane cand sunt racite - stiu e scarbos ) - sper ca ma intelegeti. Chestia asta nu se intampla des, adica sa zic la un interval de 4-5 ore. Nu ma sperie chestia asta dar vreau sa stiu de ce. Vreau sa mentionez ca scuip si putin puroi pe langa acel sange. Ma gandesc ca s-ar putea sa fi mancat ceva care m-a zgariat pe gat si de aceea. Maine oricum o sa ma duc la medic sa vad ce am dar vreau sa aflu si parerea dumneavoastra. Am 18 ani.

Va multumesc si va doresc sanatate multa la toti.

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 10 ani

adresati-va unui medic pneumolog sau internist pentru consult.

Utilizator11556567649

acum 5 ani

Am si eu aceias problema ce tia zis doctorul