rinita

Boli respiratorii

Postata de sandu2594600 cu 11 ani in urma.

daca exista leac pentru rinita cronica OPTURAREA CAILOR NAZALE MAI ALES NOAPTEA IN POZITIA CULCAT DAR SI ZIUA IN TIMP DE INACTIVITATE

Raspunsuri (1)

Cornelia

acum 11 ani

Buna,
Am avut mari probleme de sanatate cu baietelul meu. Este alergic la polen si mucegaiuri si tusea de 2 ani, facea crize. Cu toate chimicalele luate(Singulair, Claritine, Ventolin, Alvesco si alte siropuri) nu l-au ajutat deloc. Tusea in continuare, pana cand am cunoscut un medic homeopat foarte bun care, cu tratament si rabdare, l-a scapat pe baietel de tuse si nu numai. Incearca si ia legatura cu ***@yahoo.com ca pe baietelul meu l-a ajutat.
Sanatate multa iti doresc!