respiratie greoaie

Boli respiratorii

Postata de bobo733 cu 10 ani in urma.

buna ziua, am 30 de ani si de o saptamna am inceput sa respir greu.Simt un nod in gat si simt ca respir pe jumatate.Sunt zile cand respir greu o ora,alte zile cand respir toata ziua greu.Mi-am facut analizele la inima si nu am nimic.De la ce ar putea fi ?

Raspunsuri (4)

Dr. Cranta Ali

acum 10 ani

Va recomand un consult pneumologic.

daniela

acum 10 ani

buna ziua am 30 de ani si respir greu , obosesc si nustiu de la ce imi puteti da un raspuns multumesc

daniela

acum 10 ani

buna ziua am 30 de ani si respir greu , obosesc si nustiu de la ce imi puteti da un raspuns multumesc

aina

acum 7 ani

buna am o ploblema cu copilul are doar 17 ani si nu respira bine si are o tusa uscata a fost internat 5 zile si a facut injectii analize si radeografie cand ia dat de 2 sau 3 ori sprai il lua tremur si se zbatea inima lui si la intrerupt medici si a continuat cu aerosol de 3 ori cate 15 min.pe zi acum cand lau esternat au zis ca o sa mai aiba tuse dar sa respire bine e nu a fost asa tot nu are aer sunt disperata ajutatima nu fumeaza nu consumacafe si nici alcol a facut doar sala un raspuns va rog frumos multumesc