respiratie grea

Boli respiratorii

Postata de teo7305 cu 12 ani in urma.

acumulare de mucus vascos pe caile respiratorii mai ales in cursul nopti,respiratie grea cu suierat,ma trezeste din somn.cam ce ar putea fi?

Raspunsuri (3)

Nirolf

acum 12 ani

Poate fi o alergie la o ciuperca/mucegai. Vedeti sa nu aveti igrasie in casa, sa fie camera in care dormiti bine aerisita si aerul sa nu fie prea umed.

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

Va recomand un consult la un medic specialist pneumolog sau medicina interna pentru efectuarea unor investigatii: examen sputa flora banala si BK, spirometrie, radiografie pulmonara, eventual bronhoscopie.
Sanatate multa.

eu21

acum 12 ani

buna acelasi lucru l am avut si eu cu o luna in urma am fost la pneumolg si mi a zis ca am inceput de astm bronsic nu vreau sa te sperii si acum fac tratament si cu acelasi stari ma confruntam si eu sper sa ai altceva eu ti am spus ca asa mi sa intamplat si mie multa sanatate