respiraTIE DIFICILA IN TIMPUL UNEI RACELI

Boli respiratorii

Postata de ORAN cu 12 ani in urma.

AM UN BAIETEL DE 11 ANI SI A RACIT SAU ARE GRIPA, PROBLEMA ESTE CA NU MAI POATE RESPIRA NORMAL, SIMTE CA SI CUM AR INHALA DOAR JUMATATE DIN NECESARUL DE OXIGEN, SAU CUM SPUNE EL, I S-AR FI MICSORAT PLAMANII,CUM IL POT AJUTA, VA ROG SA-MI SPUNETI

Raspunsuri (1)

DA!!!!!

acum 12 ani

Il poti ajuta ducandu-l la doctor pentru consultatie si tratament corespunzator. Mergeti la medicul de familie. Ar putea avea pneumonie, poate capata o bronsita, astm sau, in cel mai rau caz, netratat, ar putea muri. Sanatate si ...la doctor.