Respiratie cu probleme?

Boli respiratorii

Postata de IBMonica cu un an in urma.

Buna, Dupa ce am avut Covid acum un an jumate am ramas cu apa la plamani. Am zis ca imi va trece in timp. Acum sotul a observat ca respir ciudat,zice ca nu dau aerul afara din plamani si ca ar parea ca si cum imi tin respiratia. O fac involuntar sau ce se intampla? Eu nu mi-am dat seama pana sa imi zica el.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/cat-timp-dureaza-refacerea-dupa-ce-ai-fost-infectat-cu-covid-19i_18809