Respiratia?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11644949853 cu 2 ani in urma.

Buna seara am și eu o problema,mă numesc Moise Bogdan simt că sunt strangulat la stomac la abdomen sau la torace nu știu cum să i spun,nu am respiratia abdominala,mă simt strangulat la stomac care ar fi cauza și ce investigații sa fac va mulțumesc

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/respiratie-greoaie-si-dificilai-care-sunt-cauzele-aparitiei-acestor-simp_18891

Utilizator11644949853

acum 2 ani

Multumesc