RESPIRATIA

Boli respiratorii

Postata de crina65 cu 15 ani in urma.

salut daca cineva ma poate aaaajuta astept sugestii.am 34de ani si de 4 luni am unele dificultati cu respiratia nu pot sa inspir sa rag suficient aer dar nici saa il expir pe tot.am facut toate analizele la plamaani la inima la sange si oate sunt bune.am facut si o proba respiratorieaici a iesit un sindrom respirator obsstructiv acasa am facut tratamentsi m-am simtit mai bine nu am mai avu crize asa dese dar cand am zburat cu avionul sa declansat si iar imi este rau chiar daca iau tratamenul m-am saturat si nu stiu ce sa mai fac.astept sugestii va multumesc

Raspunsuri (1)

ALINA117108350

acum 15 ani

S-ar putea sa ai o bronsita sau alergie. Consulta totusi alt medic si fa alte analize.
Multa sanatate!