respiratia urat mirositoare

Boli respiratorii

Postata de aurel ciprian cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Am un baietel de 10 luni side pe la 7 luni ii miroase gurita.E normal sau trebuie sa merg cu el la un specialist?
Multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Bineinteles ca nu este normal. In orice problema a copilului trebuie consultat cat mai curand medicul pediatru. Nu inteleg de ce ati asteptat 3 luni!!

Filipa

acum 13 ani

Este posibil sa aiba viermi intestinali/lamblia. Mergi la dr .