raceala?

Boli respiratorii

Postata de danydana cu 9 ani in urma.

Buna.in urma unei radiografii toracice am primit urmatorul rezultat:Scd liber,desen interstitial acc bilateral,bronsiectazii bilaterale,cord alungit...este mai mult decat o simpla raceala?inafara de dureri de spate nu am avut alceva

Raspunsuri (1)

danydana

acum 9 ani

Mentionez ca am 21 de ani si am suferit de anxietate deaceea imi este tare frica sa nu fie cava grav,am facut si analize de sange cu 2 saptamani inainte de radiografie si sunt normale toate,nu sunt semne de infectie,nu inteleg cum a aparut aceasta raceala la plamani asa brusc si daca poate fi si alceva