raceala sau ce?

Boli respiratorii

Postata de adisial cu 12 ani in urma.

am vine sa expir puternic si cateodata tuse convulsiva si se rupe o flegma de culoare galbuie ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Trebuie să oferiţi mai multe detalii (legate de debutul simptomelor, de cât timp aveţi aceste simptome etc.)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

daca aveti tuse productiva cu expectoratie galbuie, ar trebui pentru inceput sa va prezentati la medicul de familie pentru un tratament adecvat in urma unui consult complet de unde se pot afla mai multe informatii decat ce ne-ati scris dumneavoastra aici.

va urez o seara buna