probleme de respiratie

Boli respiratorii

Postata de Augustinu cu 11 ani in urma.

Buna seara,acum 3 luni de zile,intr-o noapte stand in pat la tv,relaxat dintr-o data n-am mai simtit aerul cum il respiram nici pe gura nici pe nas,nu simteam aerul cum intra,dimineata cand m-am trezit n-am mai avut nimic. Dupa o saptamana a revenit problema si asa ramas,nu simt aerul rece cand il respir nici daca sunt intr-un mediu rece si ii tare aiurea,am facut analize la sange,urina,neurolog(rmn),plamani,alergolog,testul pentru astm,tiroida, scaun si nu am nimic... Afara ii frig dar eu nu simt aerul rece cand il respir

Raspunsuri (3)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

adresati-va unui pneumolog care se ocupa cu apneea in somn.

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Cu mare drag iti recomand homeopatia, dar mai ales un medic homeopat bun. Atat sotul, cat si copiii mei au avut multe probleme de sanatate si cu ajutorul homeopatiei, usor, usor le rezolvam.
Homeopatia are rezultate foarte bune in problemele de sanatate, insa foarte important este medicul homeopat. Cauta un medic homeopat bun si iti vei rezolva problemele de sanatate.
Doamne ajuta!
Multa sanatate iti doresc!

Mary Jane

acum 11 ani

Draga, vad ca recomanzi oriui medicul homeopat, chiar si mamicilor cu bebelusi, cu a caror sanatate nu te poti juca (dupa cum am vazut la o alta intrebare de pe forum). Sunt curioasa si eu unde sunt acei medici homeopati buni, ca inca nu am auzit de niciunul.
@Augustinu: si eu am avut exact aceeasi problema chiar sambata trecuta, ma rog, eu nu prea aveam aer sa respir si din cate stiu sunt predispusa la astm. Am facut bronsita pentru ca am venit dintr-o tara mediteraneana unde aerul era cald si umed si nu aveam probleme deloc, dar aici simt ca e prea tare aerul pentru mine si parca nu-mi ajunge cand inhalez. E bine sa consulti si un pneumolog