Problema respiratie?

Boli respiratorii Pneumonie de aspiratie Astm Berilioza Bronsiectazie Bronsita Profilaxia bronhospasmului Boala bronhospastice Boala pulmonara obstructiva cronica Tuse Crup Dispnee Sughit Sindromul hipereozinofilic Lymphangioleiomyomatosis LAM Ventilatie mecanica Blocarea mucoasa in plamanilor Congestie nazala Revarsat pleural Infectie pleuropulmonara Fibroza pulmonara Hipertensiunea pulmonara Insuficienta pulmonara Insuficienta respiratorie Rinita Infectie respiratorie
+23
Vezi toate grupurile

Postata de Cristi Mihai cu 6 ani in urma.

Buna seara,atunci cand respir respir constient,adica inspir si expir eu,sunt constient cand fac treaba asta,adica nu respir automat fara sa-mi dau seama cum este si normal,doar atunci cand sunt ocupat cu ceva si nu stau...Ce poate fi?

Raspunsuri (2)

DR AGATHA VASAI

acum 6 ani

Aveti nevoie de un consult.Datele pe care le prezentati sunt foarte putine. Ati mai avut afectiuni respiratorii in ultima vreme? Suferiti de ceva?Sunteti alergic? Stresat?Lucrarti in mediu toxic?Faceti sport?

Daniela1996

acum 6 ani

Buna! Asa patesc si eu, am impresia ca nu respir de cele mai multe ori si ma surprind des in situatia asta. Apoi incep sa respir eu, constient. Mentionez ca eu sunt si putin anxioasa, poate la mine aceasta este cauza. Numai bine!