pneumologie

Boli respiratorii

Postata de liliana304 cu 15 ani in urma.

Buna ziua vazind atita lume care tot intreaba m_am gindit sa va pun si eu o intrebare sperind ca totusi imi veti raspunde pe [email protected] deci este vorba de pritenul meu caruia doctorii i_au spus ca ar avea o bula de aer intr_un plamin si as dori sa stu sau sa intreb un doctor cu multa experienta daca s_ar putea trata fra operatie va multumesc anticipat si astept raspuns urgent Emilia.

Raspunsuri (1)

liliana304

acum 15 ani

Buna ziua vazind atita lume care tot intreaba m_am gindit sa va pun si eu o intrebare sperind ca totusi imi veti raspunde pe [email protected] deci este vorba de pritenul meu caruia doctorii i_au spus ca ar avea o bula de aer intr_un plamin si as dori sa stu sau sa intreb un doctor cu multa experienta daca s_ar putea trata fra operatie va multumesc anticipat si astept raspuns urgent Emilia.