Pleurezia

Boli respiratorii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

e normal sa faci tratament 6 luni de zile de pleurezie luand cate un pumn de medicamente pe zi fara a-ti manifesta efecte adverse?

Raspunsuri (5)

EMANUEL111258

acum 15 ani

este normal

comentarii utilizatori

acum 15 ani

mar interesa in cat timp scap de ea,daca scap definitiv,cat e de grava situatia in cazul in care eu sant in spital si mi sa sa scos lichidul,si daca pe timpul tratamentului sotia mea poate ramane insarcinata

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am fosta la radiolog ca ma durea in spate si mi sa spus ca am o pleurita dar medicul de familie nu mi-a prescris decat niste antiinflamatorii , trebuie sa iau antibiotice????este grav???

comentarii utilizatori

acum 15 ani

fetita mea a avut pleureziela virsta de 3,6 luni si am stat in spital 25 zile ia-u facut pleurostomie si bineinteles antibiotice la greu.acum e bine spun eu .dar as vrea sa stiu daca nu o sa aiba sechele pe mai tirziu?

mari_mari2310

acum 12 ani

cat stai in spital pt pleurezie?