plamanii

Boli respiratorii

Postata de byaramo cu 10 ani in urma.

mi-ai facut o raza la plamani si am pete pe plamanii ,tusesc in fiercare zi ,si ma dor plamanii,am transpiratii nocturne, ce boala as putea avem?

Raspunsuri (4)

Dr. Ramona Muresan

acum 10 ani

Buna ziua, conusltati un medic pneumolog; luati si radiografia cu dvs. Multa sanatate!

byaramo

acum 10 ani

am fost la un medic pneumolog si sa uitat pe raza si nu stie ce as putea sa am ,mi-a dat ibuprofen sa iau

Dr. Ramona Muresan

acum 10 ani

Consultati un alt medic pneumolog, faptul ca sunt modificari pe radiografie si simptome (tuse, transpiratii) inseamna ca ceva nu este ok si trebuie vazut ce anume. Multa sanatate!

byaramo

acum 10 ani

am sa merg la un spital de TBC ca acolo sunt medici experti in asta si sa vedem ca daca tot stau sar putea agrava mai tare