pierderea vocii

Boli respiratorii

Postata de aug6sma3mari cu 11 ani in urma.

as vrea sa stiu cum sa mi recuperez vocea care am pierdut-o acum 6ani

Raspunsuri (3)

buna

acum 11 ani

buna, asa miracole sunt posibile numai cu homeopatia. Mergi la un medic homeopat adevarat sau scrie-mi uin email pe yahoo la *******************(scris fara spatii)

Cheng Elena

acum 8 ani

Va rog sa mi spuneti daca se poate face ceva pentru recuperarea voc. Am corzile voc taiate.. Sa intamplat acum 8 ani.

Cheng Elena

acum 8 ani

Defapt este vb despre o pers are 52 ani. Poate sa vorbeasca incet in soapta, sau daca se fortezaza vb foarte puternic gros in ecou...