OXIGEN

Boli respiratorii

Postata de felicia105 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Am o intrebare si eu: la noi in tara exista oxigenoerapia la domiciliu?Nu stiu daca este termanul corect, dar este vorba de tratamentul acsa cu oxigen,Batranica la care lucrez in Italia beneficiaza de acst tratament si ar vreasa mearga in Romania, dar singura poblema ar fi aceasta, OXIGENUL. Ii este administrat pt ca are BPOC si alte probleme. Multumesc pt un eventual raspuns!

Raspunsuri (1)

felicia105

acum 9 ani

Ma scuzati pt greseli, cateodata tastatura face glume de astea proaste...