Obosesc și scuip sânge...!

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp1497885158 cu 6 ani in urma.

Sunt D.Petrică,am 58.de ani... Am lucrat și lucrez ca sudor,de vreo două luni am observat că atunci când fac efort fizic încep să tușesc cu excepți ceva de culoare portocalie,de vreo săptămână am început să scuip si sânge atunci când fac efort și obosesc foarte repede...(urc două etaje și-s leșinat)

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tuberculoza/hemoptizia-expectoratia-cu-sange_517