Oboseala si pierderea vocii ? La ce fel de medic sa ma adresez?

Boli respiratorii Astm Boala pulmonara obstructiva cronica Tuse Blocarea mucoasa in plamanilor Congestie nazala Insuficienta respiratorie Rinita
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Victor1242203 cu 7 ani in urma.

Anul trecut era raguseala, acum vorbeste in soapta. Am fost la Pneumologie, Cardiologie, Interne , Alergologie. Analize facute, ecografie la inima si corp, RMN plamani.

Raspunsuri (2)

cozmacori

acum 6 ani

Dar la ORL??? Ca doar el este medicul care se ocupa de Gat cum spune si titulatura???

Victor1242203

acum 6 ani

Din experienta mea trista : Nu stiu raspunsul la intrebare, dar cu sotul meu ac***a oboseala, raguseala, am fost la toate cabinetele mentionate mai sus, inclusiv ORL.Se numea Victor si a murit in somn acum 8 luni. Stop cardiorespirator au zis de la 112.
Intre timp, am auzit ca exista medici care se ocupa de oboseala cronica. Cred ca acestia trebuiesc gasiti. Sanatate !