Oare cum o pot trata?

Boli respiratorii Infectie respiratorie

Postata de Utilizator11545343933 cu 5 ani in urma.

Buna, am 19 ani dar de 1 an ma lupt cu o tuse seaca care persista mai mult noaptea! Am fost la nenumerati medici si tot degeaba nu i-am putut da de capat! Am realizat 3 raze X la plamani si toate au fost perfecte! Am citit pe net ca, am simtomele unui Asm Bronsic! Dar de sufocat si de trezit noaptea etc nu am avut!! Iar in urma cu 3 luni am fost la Cluj la un doctor!! Iar doctorul acela mi-o spus ca asi avea un inceput de ASM iar luna viitoare cand am mers la control o zis ca am scapat!! Nu stiu zau ce sa mai fac!!? Sarut-mana

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea-persistenta-ce-afectiuni-indica-si-cum-se-trateazai_17360