nu stiu ce am

Boli respiratorii

Postata de emilavram cu 12 ani in urma.

de un timp mi se unfla decetele de la mana.ma scarpin de mi se rupe pielea.. de ce ??

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne puteti scrie mai multe detalii? de cand a aparut aceasta problema? vi se umfla doar degetele de la o singura mana sau de la ambele maini? si doar degetele sau toata mana?
urmati vreun tratament medicamentos in prezent sau ati urmat recent? mai suferiti si de alte boli?

va urez o zi buna

emilavram

acum 12 ani

buna. eu de vreo 4 ani am fost cu diacnosticul..ernie de disc, stanga.nu se poate trata cu medicamente, sau cumva??..pe langa asta am si ,,atacuri de panica, nu pot sa merg cu autobuzu ma apuca niste calduri, si am tot ganduri de moarte, nu sa ma omor, gandul ca odata o sa mor si asta ma sperie tare de tot, iau medicamente dar de geaba tot am starile alea rele, numai raul al vad ,creierul nu gandeste numai rau... bine rar de tot, ce pot sa fac, begetele de la mana stanga ma mananca de ami rup pielea, si simt ca sunt umflate.ma scarpin demi rup pielea de pe mana. si doar la mana stanga??. ce pot sa fac??